Podstrona testu #3

Wega jest piątą co do jasności gwiazdą nocnego nieba, oddaloną od Słońca o 25 lat świetlnych i około koło 37 razy od niego jaśniejszą. Jest położona w gwiazdozbiorze Lutni. Gwiazda gołym okiem jest widoczna z całej północnej półkuli Ziemi, natomiast z półkuli południowej do szerokości 51'S.

Wega to pierwsza po Słońcu gwiazda, którą sfotografowano – pierwsza fotografia została wykonana w 1850 roku. Jest prawdopodobne, iż Wega posiada układ planetarny.

Następny

Ten model co jakiś czas powraca i upomina się o należne mu miejsce w modzie. W tym sezonie kowbojki mają być mocno zaakcentowane. Jaskrawy detal, ćwieki, nity, kolorowa skóra - to wszystko jest teraz możliwe. Z drugiej strony cały czas popularne są także klasyczne wersje tych butów. Łączymy je z bardzo prostą stylizacją, spokojnymi wzorami oraz miękkimi tkaninami.

Takie stonowane połącznia będą najlepszym towarzystwem dla kowbojek. Sprawdzą się zarówno do spodni, jak i sukienki, można je nosić do pracy - a jeśli w biurze obowiązuje ścisły dress code, wygodne kowbojki warto mieć pod ręką na przykład w samochodzie. To również idealna opcja na drinka po pracy.

W przedziale pasażerskim nowego Volvo S60 wygodnie usiądą cztery dorosłe osoby. Kabinę wykończono materiałami wysokiej jakości z dbałością o detale.

Design kokpitu jest niemal identyczny jak w pozostałych modelach Volvo, od XC40, przez XC60, aż po S90 i XC90. Centralnym punktem kokpitu jest duży dotykowy, kolorowy ekran, poprzez który sterujemy m.in. nawiewami, zestawem audio, czy nawigacją. Powierzchnia wyświetlacza jest szklana, przez co pozostają na nim odciski palców, a to po krótkim czasie wygląda nieestetycznie.